کنسول

این کنترلر کوچک Xbox برای سرویس مایکروسافت xCloud طراحی شده است

بدون دیدگاه

۸BitDo با مایکروسافت در این کنترلر مینیاتوری Xbox همکاری کرده است.

مایکروسافت در نظر دارد تا در سال جاری سرویس پخش جریان بازی xCloud خود را به عنوان بخشی از Xbox Game Pass راه اندازی کند و سازندگان لوازم جانبی آماده می شوند. ۸BitDo ، شرکتی که در گیم پد های جایگزین یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل و مدرن تخصص دارد ، کنترلر یکپارچه‌سازی با سیستم‌عامل NES را برای سرویس xCloud مایکروسافت تطبیق داده است.

کنترلر کوچک بلوتوث به گونه ای طراحی شده است که با تمام تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی سازگار باشد ، و به طور رسمی به عنوان یک کنترلر xCloud و Xbox سازگار مجاز است. باتری داخلی باید حدود ۱۸ ساعت دوام داشته باشد و یک درگاه USB-C برای شارژ وجود دارد.

۸BitDo با مایکروسافت همکاری کرده است تا بتواند از این کنترلر Xbox مجوز بگیرد و از عملکرد کامل آن با xCloud اطمینان حاصل کند. حتی یک نرم افزار جداگانه نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نقشه برداری دکمه ها را سفارشی کنید. این کنترلر از پروفایل‌هایی پشتیبانی می کند که می توانید برای بارگذاری دکمه های سفارشی بین آنها جابجا شوید.

کنترلر SN30 Pro با قیمت ۴۴.۹۹ دلار برای Xbox از امروز در آمازون برای پیش نمایش در دسترس خواهد بود و دستگاه ها در تاریخ (۲۱ سپتامبر) ۳۱ شهریور ارسال می شوند. تاریخ شروع در سپتامبر ۸BitDo با برنامه های راه اندازی مایکروسافت برای xCloud به عنوان بخشی از Xbox Game Pass در اواخر سال جاری ارتباطی ندارد.

کنترلر Xbox 8BitDo جدیدترین ردیف کنترل های مینیاتوری و کلاسیک است. ۸BitDo همچنین یک کنترلر keychain با قیمت ۲۰ دلار برای Switch ، یک کنترل کننده مینیاتوری زیبا برای Switch Lite ، کنترلرهای کلاسیک Sega Genesis و کنترلر یکپارچهسازی با سیستم‌عامل NES ایجاد کرده است.

Tags: , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

به نمایش گذاشتن PS5 تمام فشار را بر روی مایکروسافت قرار داده است.
فهرست