Pcتازه هامطالب جالب

استیم به تازگی ویژگی های جستجوی جدید ، از جمله فیلتر قیمت را اضافه کرده است.

بدون دیدگاه

همچنین می توانید از دیدن بازی هایی که در اختیار دارید جلوگیری کنید!

Valve در حال افزودن ویژگی های جدید به سیستم جستجوی فروشگاه Steam خود است. به کاربران این امکان را می دهد تا بازی هایی را که از قبل در اختیار دارند فیلتر کنند ، قیمت حداکثر را تعیین کنند و در صورت نداشتن هدست واقعیت مجازی از دیدن بازی های فقط VR خودداری کنند. به روزرسانی ها بخشی از آزمایش های آزمایشگاهی Steam Labs هستند و یک ظاهر جدید و کوچک اما به طور بالقوه مثبت به نمای فروشگاه بازی هستند.

همانطور که Valve در یک پست وبلاگ توضیح می دهد ، گزینه های جدید قرار است نتایج را کم کنند و فقط بازی هایی را که کاربران واقعاً مفید هستند پیدا کنند. می توانید بازی هایی را که قبلاً خریداری کرده اید ، حذف کنید ، در فهرست دلخواه قرار دهید یا از آن چشم پوشی کنید. در صورت وجود ژانر یا موضوعی خاص که می خواهید از آن اجتناب کنید ، می توانید برچسب ها را حذف کنید و همچنین آنها را درج کنید. و می توانید بازی هایی را که نیاز به هدست VR دارید بدون اینکه بازی های VR را که روی یک صفحه معمولی نیز اجرا می شوند ، مخفی کنید.

Valve همچنین از این واقعیت که Steam در هنگام پیمایش صفحه بعدی نتایج را تأیید می کند. اگر نگران اعتیاد به جستجوهای Steam هستید می توانید این گزینه را در تنظیمات برگزیده خود غیرفعال کنید .

توسعه دهندگان (و بازیکنان) شکایت کرده اند که Steam بازی های زیادی را برای مرتب سازی معنی دار دارد. این مشکل را حل نمی کند ، اما از نظر تئوری روند مرتب سازی را کمی ساده تر می کند – یا حداقل کاربران را ترغیب می کند که فراتر از بازی های برجسته Steam کلیک کنند. در اوایل ماه جاری ، این شرکت همچنین کاربران خود را در مورد کمپین ضد بازنگری “بمباران” به روز کرد و گفت که از اوایل سال ۲۰۱۹ در ۴۴ حادثه مداخله کرده است.

Source: theverge

Tags: , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

Bethesda اکنون اکتیویژن را در بازی های Nvidia GeForce دنبال می کند
اولین تلفن ۵G Honor در سراسر جهان و بدون برنامه ها یا خدمات Google راه اندازی می شود
فهرست