تازه هاکنسول

داشبورد جدید Xbox One مایکروسافت اکنون با Home به روز شده در دسترس است.

بدون دیدگاه

داشبورد Xbox ساده می شود 🙂

مایکروسافت این هفته طراحی جدید داشبورد Xbox One خود را به کلیه کنسول ها عرضه می کند. طراحی جدید بر تعمیرات اساسی صفحه اصلی داشبورد Xbox One تمرکز دارد ، با بازی ها و برنامه های متداول بلافاصله در دسترس است. طراحی جدید Home همچنین شامل امکان اضافه یا حذف سطرها برای سفارشی سازی بیشتر آن و دسترسی سریع به Xbox Game Pass ، Mixer و Microsoft Store می باشد.

سازنده ایکس باکس وان بیش از شش ماه است که این طراحی خانه جدید را آزمایش می کند و قطعاً پیدا کردن و دسترسی به بازی های متداول در صفحه اصلی را آسان تر می کند. این به طور معمول در گذشته دفن شده بود ، و اکنون می توانید یک کنسول Xbox One را روشن کرده و به سمت راست برگردانید و به جایی که خاموش مانده اید بازگردید.
طراحی جدید تغییرات بسیاری را در داشبورد Xbox One در سالهای اخیر دنبال می کند ، از جمله به روزرسانی Fluent Design در سال ۲۰۱۷ ، طراحی مجدد بزرگ در سال ۲۰۱۵ و بروزرسانی هایی که بر سرعت متمرکز شده اند .

Xbox_One_Simple_Home_UI
Source: theverge

در کنار تغییر صفحه اصلی ، مایکروسافت به صاحبان Xbox One نیز اجازه می دهد تا نحوه نمایش اعلان ها روی صفحه را سفارشی کنند. این یک ویژگی مفید برای متوقف کردن اعلان ها برای جلوگیری از انسداد محتوا است و در کمال تعجب هنوز در ویندوز ۱۰ وجود ندارد. اکنون می توانید شش Xbox One را انتخاب کنید که پنج برابر گوشه پایین سمت راست پیش فرض در ویندوز ۱۰ است.

مایکروسافت همچنین با این بروزرسانی ، کتابخانه بازی ها و برنامه ها را جیر جیر می کند. نمادهای جدید برای بازیهایی که دارای نسخه آزمایشی و نسخه ی نمایشی هستند ، مشاهده آنها در بازی های کامل را آسان تر می کند ، همچنین اکنون می توانید به سرعت بازی ها و برنامه های برتر خود را در کتابخانه مشاهده کنید GIF های متحرک و تصاویر ارسال شده از برنامه های Xbox برای iOS ، اندروید و ویندوز ۱۰ نیز اکنون می توانند در مکالمه های Xbox One مشاهده شوند.

بروزرسانی داشبورد جدید Xbox One بلافاصله در دسترس است و کنسول ها به روز رسانی ۱۰.۰.۱۸۳۶۳.۹۱۳۵ را به صورت خودکار دریافت می کنند.

Source: Google & theverge

Tags: , , , , , , , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

این هک به شما امکان می دهد Google Stadia را بر روی تلفن بدون کنترلر بازی کنید:)
Bethesda اکنون اکتیویژن را در بازی های Nvidia GeForce دنبال می کند
فهرست