Mobileتازه هامطالب جالب

این هک به شما امکان می دهد Google Stadia را بر روی تلفن بدون کنترلر بازی کنید:)

بدون دیدگاه

TouchStadia تلفن اندرویدی شما را به هر آنچه شما نیاز دارید تبدیل می کند

سرویس بازی ابری Google Stadia دسترسی گسترده ای به عناوین ارائه می دهد ، اما باز هم نیاز دارد که بازیکنان به یک کنترلر دسترسی داشته باشند. با این حال ، به جای استفاده از کنترلر سنتی Stadia ، با این وجود ، کاربر Reddit SmashShock یک راه حل ایجاد کرد که بازی های لمسی را در تلفن اندرویدی امکان پذیر می کند – هیچ برنامه اضافی لازم نیست.

Android Central موضوع Subreddit را که در آخر هفته ظاهر شد ، مشاهده کرد. TouchStadia یک کنترلر را مستقیماً به صفحه گوشی شما اضافه می کند ، در واقع هر بازی را به یک تجربه مبتنی بر لمسی تبدیل می کند. اگرچه تکرار کردن احساس کنترلر یا صفحه کلید کار سختی است ، به خصوص برای بازی هایی که نیاز به دقت دارند ، برای افرادی که به دنبال رفع سریع و آسان هستند جایگزینی ارزشمند است. این ویژگی باید به صورت دستی در Chrome در Android فعال شده و در حین مرور در حالت دسک تاپ از طریق افزونه نصب شود. صفحه GitHub دستورالعمل کامل دارد.

Google Stadia پس از یک راه اندازی ناچیز در سال گذشته ، همچنان به بهبود ویژگی ها و معرفی بازی های جدید در ترکیب خود می پردازد. هفته گذشته اعلام شد که امسال چهار عنوان SteamWorld به کتابخانه آن اضافه می شود.

Source: Google & theverge

Tags: , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

کدام یک از سری بازی های استراتژیک لیاقت بازگشت به دوران باشکوه خود را دارد؟
داشبورد جدید Xbox One مایکروسافت اکنون با Home به روز شده در دسترس است.
فهرست