تازه ها

کدام یک از سری بازی های استراتژیک لیاقت بازگشت به دوران باشکوه خود را دارد؟

بدون دیدگاه

Warcraft 3:Reforged در این ماه منتشر می شود و age of empires 4 نیز ممکن است همراه با آن به دست بازیکنان برسد. نسخه های ریمستراز بازی های  Tiberian Dawnو Red Alert هر دو در حال ساخت هستند و بازی معروف Home World 3 طبق اخبار منتشر شده در دست ساخت است اما شما باید تا سال ۲۰۲۲ برای بازی کردن ان صبر کنید. بازی های استراتژیک زیادی مانند اینها که نام بردیم قرار است احیا شوند و دوباره بهتر از قبل به دست بازیکنان برسند ولی هنوز بسیاری از بازی ها در این سبک وجود دارد که هنوز برنامه ای برای احیای ان ها وجود ندارد، به نظر شما کدام بازی لیاقت بازگشت را دارد؟ در ادامه به جواب دادن این سوال می پردازیم .

Dune :

بازی دون ۲ بدون شک یکی ازبهترین بازی های استراتژیک با زمان واقعی در تاریخ است و کارگردانی ان توسط دنیس ویلینیو معروف بوده است. او خود گفته است که برنامه های زیادی برای این بازی دارد وهواداران این سبک بازی هم بسیار خواستار ادامه این قسمت بازی ها هستند. نظر ما این است که این بازی باید دنبال شود و لیاقت آن را هم نیز دارد.

جنگ ستارگان: امپراطوری در جنگ

وس فنلون (Wes Fenlon) : امپراطوری درجنگ بازی استراتژیک خوبی نبود ولی در بین بازی های جنگ ستارگان نسبت به بقیه به مراتب بهتر بود و این خودش خیلی مهم است. در این بازی لذت فرمانروایی بر یک ستاره در یک جنگ فضایی به مخاطب منتقل می شد یا اینکه با سفینه های  فضایی نیرو های خود رو به جای جای کهکشان منتقل کنید. اما جنگ های زمینی کمی ناامید کننده بودند که اگر قرار بر نسخه احیا شده باشد می توان آن را بسیار بهتر بازسازی کرد و در این صورت بازی امپراطوری در جنگ هم امکان باز گشت خوبی دارد.

موجودات غیر ممکن (Impossible Creatures):

در یک جزیره دور افتاده شما در نقش دانشمندی هستید که قرار است به جنگ موجوداتی برود که طی ازمایش هایی اصلاح ژنتیکی ناموفقی داشته اند. گیم پلی بازی بسیار خوب و کم نظیر است اما قسمتی که بازیکن را جذب می کند انجاست که شما می توانید با استفاده از کد DNA هایی که دارید حیواناتی را به هم پیوند دهید و به جنگ دشمنان بروید . ببرهای کانگرویی، گورخرآفتاب پرست و… از جمله حیواناتی هستند که شما قادر به ساخت آن ها هستید. حال چه کسی حاضر نیست این بازی را با گرافیک وتکنولوژی های جدید صنعت گیم ببیند؟

جهان در تعارض (World in Conflict):

این بازی یک تجربه عالی از ساخت بازی ای بود که چندان به ساختمان های پایه این سبک از بازی ها توجه نکرده بود و بیشتر به نیروهای موجود در بازی اهمیت داده بود.اما در بخش چند نفره این بازی شاهکار بود،کاری با بازیکنان میکرد که هر کدام از ان ها مسئولیتی بر عهده بگیرند تا بتوانند منطقه ای را فتح کنند.یک نفر مسئول انتقال منابع است دو نفر دیگر سازماندهی نیرو هارا بر عهده دارند و… همه این ها باعث شد تا این بازی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی های بفتا (BEFTA(یک جشن مخصوص)) در بخش چند نفره شود. حال شما فکر می کنید این بازی نمی تواند بازگشت خوبی داشته باشد؟

Warlords battel cry :

بازی warlords  یک بازی کلاسیک مربوط به سال ۱۹۹۰ بود که به خاطر محبوبیتش اسپین اف ان را با نام warlords battle cry  در سال ۲۰۰۰ ساختند که هیرو های آن از طریق RPG لول های خود را بالا می بردند که ان هم با استقبال زیادی مواجه شد و در سال ۲۰۰۴ نسخه ۳ این اسپین اف به دست بازیکنان رسید، اما از ان به بعد زیاد اسمی از ان شنیده نشد.احتمالا این بازی پتانسیل یک بازگشت خوب را دارد.

Tags: , , , , , , , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

۵ تا از بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ در IGN
این هک به شما امکان می دهد Google Stadia را بر روی تلفن بدون کنترلر بازی کنید:)
فهرست