تازه هاکنسول

PS4 اکنون دومین کنسول پرفروش در دنیا است:)

بدون دیدگاه

تقریبا در صدر قرار دارد:)


کپی رایت : gamespot
Now Playing: PS5 Release Window & New Controller Announced GS News Update

سونی نتایج مالی خود را…

برای Q2 2019 که سه ماه به پایان رسیده در تاریخ ۳۰ سپتامبر شرح داده و اطلاعاتی را منتشر کرده است که پلی استیشن ۴ در این بازه زمانی ۲.۸ میلیون دستگاه را در سراسر جهان ارسال کرده است. این رقم در مقایسه با Q1 2019 ، زمانی که کنسول ۳.۲ میلیون دستگاه را تحویل می گیرد ، اندکی کاهش یافته است. با این حال ، این رقم کافی است تا PS4 به دومین کنسول پرفروش در تمام دوران تبدیل شود.

همانطور که در ژوئیه سال ۲۰۱۹ تأیید شد ، PS4 به ۱۰۰ میلیون واحد رسیده و در کنار شماره های Q2 2019 ، در کل ۱۰۲.۸ میلیون دستگاه را به ارمغان می آورد. با این حال ، پلی استیشن ۲ با فروش بیش از ۱۵۰ میلیون دستگاه در پرفروش ترین کنسول تمام دوران باقی مانده است.

در کل ، این چرخه، چرخه قوی برای PS4 بوده است که اکنون در هفتمین سال حضور خود در بازار است. سونی جزئیات جانشین خود یعنی PS5 را آغاز کرده است ، بنابراین ساعت برای PS4 تیک تیک می کند:) با وجود این ، بازی های بزرگی در این راه وجود دارد ، از جمله Naughty Dog’s The Last of Us 2.

The Last of Us 2 اخیراً در بهار سال ۲۰۲۰ به تعویق افتاده است ، با اعلام مدیر، نیل دراکمن ، زمان اضافی به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا بازی را صیقل دهند. وی گفت: “در طی چند هفته گذشته ، در حالی که بخش های بازی را می بندیم (تکمیل میکنیم) ، فهمیدیم که ما به اندازه کافی وقت کافی نداریم تا کل بازی را به یک سطح مناسب برسانیم. وی توضیح داد: “در این مرحله با دو گزینه روبرو بودیم: بخش های سازش بازی یا زمان بیشتر. بو ما زمان را انتخاب کردیم:) و این تاریخ انتشار جدید به ما امکان می دهد همه چیز را به سطح رضایت خود تمام کنیم و در عین حال باعث کاهش استرس بر تیم نیز شویم.

 

منبع : gamespot

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

بهترین استادیوم های جهان در بازی PES 2020
بازی های رایگان PS4 PlayStation Plus برای ماه نوامبر ۲۰۱۹ فاش شد 🙂
فهرست