Pcتازه ها

بهترین استادیوم های جهان در بازی PES 2020

بدون دیدگاه

بازی فوتبال شرکت کونامی که مدت هاست که به دلیل گرافیک چشمگیرش مورد تحسین قرار می گیرند و رقیب سنتی بازی فیفا است . استادیوم های PES 2020 نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در سال های اخیر ، ما شاهد ورزشگاهی   نیوکمپ بارسلونا ، ورزشگاه امارات آرسنال با جزئیات دقیق هستیم – و این لیست هر سال در حال تکمیل شدن می باشد.

تعداد زیادی از استادیوم دارای مجوز رسمی در این بازی وجود دارد که می توانید در PES 2020 ، انتخاب کنید و به بازی بپردازید. در اینجا گزیده ای از استادیوم هایی را انتخاب کرده ایم که همه میخواهند در بازی انتخاب کنند و مسابقات خود را در آن برگزار کنند .

آلیانز آرنا

غول های آلمانی  یعنی بایرن مونیخ یکی از تیم های جدید است که شرکت کونامی موفق با همکاری با آنها شده که در PES 2020 طراحی منحصر به فرد آلیانز آرنا نتیجه نمایش داده خواهد شد. شما همچنین می توانید در نسخه ی نمایشی بازی جو و  فضای دلهره آور آلمانی را حس کنید.

نیوکمپ

نیوکمپ معروف به کمپ نو در سالهای اخیر به شکل محوری در سری های PES نقش به سزایی داشته است. بارسلونا در سال ۲۰۱۶ همکاری عالی با کونامی را امضا کرده است. این توافق نامه در ژوئن سال جاری تمدید شد و با چهار قرارداد جدید چهار ساله منعقد شد. این می تواند خبر خوبی برای هواداران غول های کاتالان باشد.

اولدترافورد (تئاتر رویاها)

(کپی رایت تصویر: شرکت دیجیتال کونامی)

یکی دیگر از شرکای جدید در بازی PES 2020 منچستر یونایتد است و اولدترافورد افسانه ای به عنوان بخشی از غنایم در می آید. این تیم و استادیوم آخرین بار در PES 2016 مجوز گرفتند ، اما کونامی از آن زمان تاکنون قرارداد چند ساله با شیاطین سرخ امضا کرده است.

ال مونومنتال

Monumental متعلق به تیم ریول پلات  آرژانتین است و ظرفیتی بالغ بر ۶۰،۰۰۰ نفر را دارد. این استادیوم در بازی های PES قدمت بیش از یک دهه گنجانده شده است ، و شما فقط آن را در PES 2020 خواهید دید: امسال باشگاه و استادیوم منحصر به سری بازی های کونامی هستند وشرکت فیفا با این استادیوم قرار داد ندارد.

آلیانز استادیوم

You’ve probably heard about ‘Piemonte Calcio’ by now: the new name for Juventus in FIFA 20. This is because the Serie A giants have partnered exclusively with eFootball PES 2020, making it the only game where you can play in their famous Allianz Stadium.

احتمالاً تاکنون در مورد ‘Piemonte Calcio’ شنیده اید: نام جدید یوونتوس در فیفا ۲۰. دلیل این است که غولهای سری A به طور انحصاری با PES 2020 همکاری داشته اند و این تنها بازی است که می توانید در آلیانز معروف آنها بازی کنید.

سلتیک پارک
Tags: , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

انتشار نسخه کنسولی بازی Risk of Rain 2 در Xbox One و PS4
PS4 اکنون دومین کنسول پرفروش در دنیا است:)
فهرست