Pcتازه هامطالب جالب

Minecraft کارت گرافیک Nvidia RTX را به بازی اضافه کرد!!!

بدون دیدگاه
به زودی از طریق بروزرسانی رایگان ارائه می شود!

Minecraft به لطف پشتیبانی ردیابی اشعه در زمان واقعی برای هر بازیکنی که از کارت Nvidia RTX استفاده می کند ، می تواند یک تعمیرات اساسی گرافیکی دریافت کند. مایکروسافت و انویدیا صبح امروز دوشنبه در نمایشگاه تجاری صنعت Gamescom در کلن ، آلمان اعلامیه مشترکی را ارائه دادند. پشتیبانی ردیابی ری به عنوان یک به روزرسانی رایگان برای همه کاربران PC Minecraft وارد می شود.

ساکس پرسون، مدیر خلاق Minecraft در مایکروسافت، در بیانیه‌ای گفت: “ GeForce RTX به دنیای Minecraft احساس جدیدی نسبت به آن می‌دهد. در حالت عادی، یک قطعه از طلا فقط زرد به نظر می‌رسد، اما با ردیابی نور، شما واقعا می‌توانید تصویر برجسته را ببینید، و حتی می‌توانید ببینید که یک جمعیت در آن منعکس شده‌است.”
وی به طور کلی واقع‌گرایی یک صحنه مجازی را با ارائه جزییات دقیق‌تر به روش‌های مختلف که نور در یک صحنه عمل می‌کند و تعامل با اشیا دیگر را بهبود می‌بخشد، که منجر به سایه و انعکاس واقعی‌تر می‌شود.

در این حالت، مایکروسافت و Nvidia می‌گویند که یک تکنیک ردیابی اشعه خاص که به عنوان ردیابی مسیر شناخته می‌شود را انجام می‌دهند و ردیابی مسیر مسیر نور را شبیه‌سازی می‌کند که در کل یک صحنه منتقل می‌شود. این شرکت یک مدل یکپارچه‌ای را برای محاسبات نورپردازی برای بسیاری از انواع مختلف تاثیراتی که بطور سنتی با استفاده از rasterized یا renderers هیبرید به طور جداگانه پیاده‌سازی شده‌اند، ارائه می‌کند.

ری لاهود در مرکز چیزی که فکر می‌کنیم در آینده برای “MINECRAFT” استفاده می‌شود، کار می‌کند.
برخی از پیشرفت‌های گرافیکی دیگر به Minecraft، به لطف ردگیری تشعشع، شامل روشنایی مستقیم خورشید، سایه‌های واقع‌بینانه، و مواد شفافی چون شیشه و آب با بازتاب و تاثیرات شکست هستند. مایکروسافت و Nvidia یک تاریخ انتشار برای به روز رسانی ردیابی اشعه را قفل نکرده اند، اما برای هر کسی که از یکی از این کارت‌ها استفاده کند، تا سال ۲۰۷۰، و نیز نسخه‌های سوپر و تی این کارت‌ها در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. Nvidia همچنین دارای یک خط کارت RTX برای لپ‌تاپ بازی است که به ردیابی اشعه برای عنوان‌های خاص کمک می‌کند.

به طور رسمی روز بعد از اینکه مایکروسافت و توسعه دهنده ray لغو یک ارتقا گرافیکی برنامه‌ریزی‌شده به این بازی را اعلام کردند، به روز رسانی ها شامل بهبود نورپردازی و سایه‌ها، سطوح انعکاسی بیشتر، و دیگر upgrades گرافیکی که تصادفا از طریق ردیابی اشعه به دست می‌آیند را اعلام کرد. (این به روز رسانی نیز برنامه‌ریزی شده‌بود تا ۴ K را به برخی از وسایل اضافه کند، از جمله اکس باکس یک به طوری که دیگر روی میز نیست).

اما Mojang گفت که گروه بیش از حد از لحاظ فنی تقاضا برای اجرای آن‌ها را اثبات کرده‌است، به طور عمده به دلیل عملکرد در سکوهای متعدد و انواع وسایل، که به مقدار زیادی از راه‌هایی که شما می‌توانید امروز بازی کنید، قابل‌درک است. خوشبختانه، با ردگیری تشعشع، بازیکنان حداقل برخی ارتقا قابل قیاس با واقع‌گرایی بصری of دریافت خواهند کرد.
Tags: , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

اگر در ۱۷ ژانویه نینتندو سوئیچ خریداری کرده اید امکان ارتقا دستگاه شما وجود دارد!
Nvidia بروزرسانی درایور را با حالت تاخیر بسیار کم، مقیاس گذاری عدد صحیح و… منتشر می کند!
فهرست