تازه هاکنسول

اگر در ۱۷ ژانویه نینتندو سوئیچ خریداری کرده اید امکان ارتقا دستگاه شما وجود دارد!

بدون دیدگاه
عمر بیشتر باتری در انتظار شماست!

نینتندو یک نسخه به روز رسانی شده از کنسول بازی اصلی را ساخت که بهبود شارژ باتری را ارایه می‌دهد. اما اگر شما این مدل قدیمی را به تازگی بخرید، ممکن است شانس زیادی نداشته باشید. این شرکت در حال ارائه و ارتقا مدل جدید برای مشتریانی است که نسخه قدیمی خود را از روز هفدهم ژوئیه خریداری کرده‌اند (زمانی که نینتندو این مدل جدید را اعلام کرد)، بر طبق گزارشی از Polygon که تایید کرده‌است که نینتندو این مبادله را انجام می‌دهد.

برنامه ارتقا ابتدا توسط کاربر Reddit / DarthMewtwo۲۳ گزارش شود، و حداقل یک کاربر دیگر گفته که قادر به ارتقا واحد قدیمی‌تر خود هستند. در حال حاضر، یکی از نمایندگان “نینتندو” تایید کرده‌است که این قرارداد مبادله را انجام می‌دهد، هر چند که مشتریان همچنان باید هزینه‌های حمل و نقل را برای ارسال مدل قدیمی به نینتندو تهیه کنند.

مدل سوییچ که به روز شده تنها گزینه مناسب برای کنسول بازی است که در پاییز امسال عرضه می‌شود. این شرکت همچنین دارای ۱۹۹ دلار سوئیچ لایت ، نسخه کوچکتر و ارزانتر است که کنترل کننده های قابل Joy-Con controllers و TV dock ، که قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود.

به نظر می رسد این پیشنهاد فقط برای ساکنان ایالات متحده و کانادا معتبر است ، و هنوز مشخص نیست که چه مدت این نسخه را ارائه می دهد. ما برای اطلاعات بیشتر به نینتندو مراجعه کرده ایم و در صورت داشتن اخبار جدید ، پست را به روز رسانی می کنیم. اما در حال حاضر ، اگر اخیراً سوئیچ را خریداری کرده اید و با نسخه قدیمی گیر افتاده اید ، نمی توانید با نینتندو تماس بگیرید تا ببینید چه کاری می توانید انجام دهید.

Tags: , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

نحوه تغییر نام کاربری شبکه PlayStation
Minecraft کارت گرافیک Nvidia RTX را به بازی اضافه کرد!!!
فهرست