تازه هاکنسولمطالب جالب

مطمئن شوید که شما در حال خرید Nintendo Switch جدید با عمر باتری بهتر هستید!

بدون دیدگاه

نسخه جدید سخت افزار Nintendo Switch اکنون راهی فروشگاه های خرده فروشی شده است. این دوربین از یک پردازنده جدیدتر و کارآمدتر نسبت به کنسول اصلی بهره می برد که منجر میشود باتری بین ۴.۵ تا نه ساعت کار دهد. (سوئیچ اصلی می تواند بین ۲.۵ تا ۶.۵ ساعت به طول انجامد.)

در غیر این صورت ، Nintendo Switch “v2” – که نباید با Switch Lite آینده اشتباه گرفته شود – تغییر چندانی نکرده است: از همان طراحی و صفحه نمایش مشابه برخوردار است. این بدان معنی نیست که هیچ راه ساده ای برای تمایز مدل جدید و ماندگارتر از اصلی وجود ندارد ، مگر اینکه بدانید کجا باید جستجو کنید و به دنبال چه چیزی باشید.

مشاهده بسته جعبه

ساده ترین راه برای ردیابی سوئیچ جدید بسته بندی آن است. جعبه سخت افزار اصلی از پس زمینه سفید برخوردار است اما این بار نینتندو با رنگ قرمز رفت. بنابراین اگر می خواهید واحد جدیدی را در Best Buy ، Walmart ، Target یا جاهای دیگر پیدا کنید ، این واضح ترین گفته این است که یک مورد را پیدا کرده اید.

شماره سریال را بررسی کنید

اگر در حال خرید یک سوئیچ استفاده شده هستید ، ممکن است جعبه ای برای بررسی وجود نداشته باشد. بنابراین روش دیگری برای تأیید اینکه مدل سخت افزار جدیدتر آن است با نگاه کردن به شماره سریال است. اگر با XKW شروع شود ، این مورد جدید است. هر چیز دیگری (مانند XAW) ، و شما در حال تغییر سوئیچ نسخه اصلی هستید. شماره سریال را می توانید در پایین کنسول Switch پیدا کنید.

میتوانم آنلاین سفارش دهم ؟
شاید، اما هیچ تضمینی وجود ندارد. خرده فروشان هنوز آیتم‌های زیادی از Switch قدیمی‌تر دارند، و این احتمالا برای مدتی درست خواهد بود. هیچ مشکلی در این مدل وجود ندارد، بنابراین آن‌ها قصد فروش آن را دارند. اگر شما یک پردازنده کارآمدتر و عمر باتری طولانی‌تر می‌خواهید، در حال حاضر بهترین شرط شما به سمت یک فروشگاه خرده‌فروشی محلی می‌رود
Tags: , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

سامسونگ در حال تکامل تلفن همراه خود برای دیسکورد است.
PUBG Mobile Lite یک بازی کوچک با تغییرات بزرگ است!
فهرست