تازه هامطالب جالب

رئیس Epic Games از استراتژی انحصاری دفاع می‌کند

بدون دیدگاه

او می گوید که می خواهد وضعیت موجود Steam را تغییر دهد.

بنیانگذار و مدیر عامل Epic Games مدیر عامل تیم سویینیبه توییتر برای دفاع از استراتژی شرکت خود در تامین حقوق توزیع انحصاری برای بازی‌های رایانه‌ای رفت. سوئینی گفت که این تنها راه مناسبی برای تغییر چیزی است که او وضعیت فعلی صنعت بازی‌ها را تغییر می‌دهد و در نهایت، برای بازیکنان خوب است.

سوئینی در پاسخ به برخی از بازیکنان که در مورد ارزش اختصاصی صحبت می‌کند، تفکر خود را در مورد ارزش انحصاری بودن (اختصاصی) به صدای جیر جیر تفسیر کرد. او توضیح می‌دهد که کاهش قیمت ۷۰ / ۳۰ استیم تنها در صورتی تغییر خواهد کرد فروشگاه های اینترنتی جایگزین بتوانند سلطه Steam را در بازار تضمین کنند. او گفت که تا کنون، فروشگاه‌های مستقل بازی نتوانسته اند حتی پنج درصد از مقیاس استیم را به دست آورند.

او گفت: ” این منجر به استراتژی اختصاصی با هر چند که با گیمرهای مشتاق به کار می‌افتد، کار را انجام می‌دهند، به عنوان مثال توسط نمای ناشر اصلی در مقایسه با پیش‌بینی‌های درآمدی پیشین خود و فروش واقعی کنسول آن‌ها منتشر می‌شود.”

سوئینی ادامه داد که ۳۰ درصد مالیات بر فروش بازی‌ها که او آن را مالیات ذخیرهمی‌نامد اغلب از سود واقعی بازی تجاوز می‌کند و این وضعیت فاجعه آوری برای توسعه دهندگان و ناشران به طور یک‌ساناست

وی گفت: ” من معتقدم استراتژی اختصاصی برای این مشکل، متناسب است.”

در نهایت، سوینی گفت که از یک کمیسیون ۷۰/۳۰ به کمیسیون ۸۸/۱۲، دوباره سرمایه گذاری در بازی ها و کاهش قیمت منجر خواهد شد، که هر دو مزایای قابل ملاحظه ای را برای بازیکنان به همراه دارند.

بازی انحصاری فروشگاه ها در بین بازیکنان بحث انگیز بوده است، به ویژه در بازی هایی مانند Metro Exodus که پیش از سفارشات Steam شروع به قبول قرارداد انحصار Epic Games کردند. سوئینی همچنین در گذشته از ۳۰ درصد سهام Valve در توییتر انتقاد کرده است، و آن را “مسئله شماره ۱ برای توسعه دهندگان کامپیوتر، ناشران و هر کس که به این معضل برای این معامله ها تکیه می کند، می گوید”. او همچنین پیشنهاد کرده است که Epic Games با انحصارگویی متوقف نخواهد شد اگر دریچه درآمدش را تقلیل دهد تا چیزی بیشتر از حماسه باشد.

 او در پایان گفت: ” البته بسیاری از چالش‌ها در طول مسیر وجود دارند و حماسه به طور کامل متعهد به حل تمام مشکلاتی است که برای گیمرها به وجود می‌آیند همان گونه که ذخیره بزرگ Epic Games رشد می‌کند.

Tags: , , , , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

قسمت ۲ پچ جدیدی به Gunner Specialization اضافه می کند
نت فلیکس (Netflix) اولین صفحه از مجموعه Witcher را منتشر می‌کند.
فهرست