تازه ها

پروژه The Avengers بسیار جاه‌طلبانه خواهد بود

بدون دیدگاه

از زمان معرفی پروژه The Avengers به تهیه‌کنندگی استودیوی اسکوئر انیکس (Square Enix) و با انتشار تیزر تریلری مبهم، جزئیات بسیار اندکی از بازی در دسترس قرار گرفته است. این را می‌دانیم که بازی قرار است با همکاری استودیوهای کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) و آیداس مونترال (Eidos Montreal) ساخته شود و همچنین اسکوئر انیکس منابع زیادی را برای ساخت و تولید آن در نظر گرفته، اما غیر از موارد ذکر شده اطلاعات دیگری از بازی نمی‌دانیم.

آقای شاون اسکایگ (Shaun Escayg) کارگردان بازی اخیرا در صفحه توئیتر خود در مورد پروژه مذکور اطلاعاتی ارائه کرد – که متاسفانه پیام ایشان هم کاملا مبهم بود. ایشان بازی را پروژه‌ای “بسیار جاه‌طلبانه” نامیدند، اما از ارائه جزئیات دیگر خودداری کردند. آقای اسکایگ اظهار داشتند زمانی که توسعه‌دهندگان آمادگی داشته باشند، اطلاعات جدیدی از بازی را به اشتراک خواهیم گذاشت.

سایر اطلاعات اندکی که از The Avengers در اختیار داریم (این اطلاعات ممکن است درست و یا غلط باشند) این است که بازی دارای سبکی تیراندازی و آنلاین محور و آلمان‌هایی از پرداخت‌های درون‌ برنامه‌ای دارد. هیچکدام از موارد مذکور به تائید سازندگان درنیامده، بنابراین آن‌ها را فعلا یک شایعه در نظر بگیرید. در حال حاضر باید صبر کرد و منتظر انتشار اطلاعات ماند.

این نوشته پروژه The Avengers بسیار جاه‌طلبانه خواهد بود برای اولین بار ظاهر می شود در تازه‌های دنیای بازی.

Tags: , ,

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

دارک‌ سایدرز۳ (Darksiders III) به صورت رسمی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند!!
فروش Detroit: Become Human از مرز ۲ میلیون نسخه عبور کرد
فهرست