تازه ها

JUMP INTO BATTLEFIELD V AND RECEIVE TWO HOLIDAY GIFTS

۱ دیدگاه

بعد از شش سال در برزخ ، سری Darksiders با یک جنگجوی جدید و وحشی برگشته است که حکومت را به دست می‌گیرد . خشم ، بعد از جنگ برادرانش و مرگ به عنوان سومین نفر از مردم مکاشفه ، the و least خواهر و برادرش است . خوبه ، چون تو یک لشکر از شیاطین داری که از اونجا عبور کنن و وقت زیادی برای انجام دادن ندارن . ماموریت الهی خود را ترک کنید و Darksiders سوم را از THQ شمال اروپا با Premier دسترسی Origin بازی کنید .

شما می‌توانید بازی‌های بسیار فوق‌العاده‌ای را بازی کنید وقتی که شما به “صدراعظم دسترسی ” ملحق می‌شوید – نه تنها آخرین و بزرگ‌ترین titles . دسترسی به منشا با بیش از ۱۲۵ بازی از شرکت الکترونیک آرتز و شرکای ما در سراسر دنیا پر شده‌است و ما هر ماه بیشتر می‌شویم . این یک تن چیزها برای بازی کردن است ، و انتخاب کردن فقط یک کار دلهره‌آور است . بنابراین ، هر ماه برخی از عناوین مورد علاقه خود را مورد توجه قرار می‌دهیم تا شما بدانید که چرا باید این کار را در این لحظه انجام دهید .

خشم خود را مهار کنید
بر خلاف برادرانش ، که برای اهداف نسبتا ً noble در Darksiders و Darksiders دوم می‌جنگیدند ، در حالی که مرگ برای بازگردانی نام خوب برادرش مبارزه می‌کرد، خشم هیچ انگیزه بزرگی ندارد : او ماموریتی برای کشتن هفت Sins کشنده به او داده‌است و او آن را برای سرگرمی به کار می‌برد . تو برای کار کردن با من سلاح زیادی به دست دادی ، اما بهترین دوستت ، شلاق زنجیره‌ای است ، که تو برای عبور از دنیا و کشتن شیاطین به اندازه برابر استفاده می‌کنی .

بر خلاف بخش‌های قبلی این مجموعه ، جهان از ابتدا باز است و به شما اجازه می‌دهد در جستجوی اهداف خود یک محیط عظیم را کشف کنید . هیچ نقشه کوچکی برای هدایت شما در اینجا وجود ندارد ، اما شما یک قطب‌نما برای هشدار دادن به زمانی که در حال بستن به یک گناه هستید ، دارید ، بنابراین سفر مانند یک سری مراحل و بیشتر شبیه به یک شکار واقعی است .

شما در مبارزه هستید

علی‌رغم این تغییرات ، Darksiders III هنوز هم قطعا ً یک بازی Darksiders است : طرح‌های شخصیتی اغراق‌آمیز ، اقدام وحشیانه ، و حتی خود بازی ، همه بخشی از جاذبه این سری هستند – و آن‌ها در بیل‌های سیاه هستند . او خودش همه چیز را با یک شخصیت سرسخت و وحشیانه پیوند می‌زند که به اندازه خود مجموعه صادق است . اگر برای انفجار از گذشته‌ای که در آن زمان کاملا ً بر روی آن احساس می‌شود ، آماده باشید ، به Darksiders سوم با نخست‌وزیر دسترسی Origin و باران به جهنم سرازیر شوید .

 

Tags: , ,

Related Articles

۱ دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

I am the God of Games: خدای جنگ بهترین بازی سال شد
اولین گوشی اندروید جهان را بشناسید
فهرست